DIRECTOR OPERATIONAL ADJUNCT

Candidatul ideal
• Studii superioare economice / financiare;
• Experienta relevanta intr-o pozitie similara, preferabil in coordonarea unei echipe de cash management, schimb valutar.
• Cunostinte economice solide, despre tehnici de vanzare, negociere, cunostinte despre managementul echipei;
• Foarte bune abilitati de comunicare si leadeship;
• Capacitatea de a motiva echipa in depasirea targetelor;
• Experienta in elaborarea si evaluarea ofertelor financiare;
• Experienta in Managementul de proiect;
• Aptitudini de planificare, organizare si control a activitatii, initiativa, persoana comunicativa;
• Capacitate de a lucra cu termene limita;
• Orientare catre respectarea regulilor si a procedurilor;
• Focus catre performanta ;
• Avantaj experienta in domeniul bancar / servicii financiare si non financiare.

Descrierea jobului
• Sustine activitatea si raporteaza periodic Directorului General de operatii si tranzactii;
• Reprezinta interfata companiei in relatia cu clientii;
• Sustine colegii din echipa in elaborarea, gestionarea si finalizarea proiectelor, inclusiv evaluarea rezultatelor proiectelor;
• Dezvolta, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine in vederea atingerii obiectivelor ;
• Monitorizeaza piata de profil din domeniul amanet/schimb valuar;
• Monitorizarea zilnica si asigurarea bunei functionari a agentiilor ;
• Elaboreaza, actualizeaza si implementeaza proceduri operationale ;
• Elaboreaza periodic analize privind rezultatele activitatii ;
• Participa la implementarea activitatii de amanet in agentiile noi ;
• Preia si solutioneaza diferite situatii din agentii ;
• Propune masuri de eficientizare a activitatii, de crestere a profitabilitatii companiei si de reducere a costurilor.

Aplica mai jos sau trimite CV la adresa angajare@tezaur.org.

Tezaur App
X
Descarca